بنیاد ما: دانشگاه

ما شالوده ی طراحی های صنعتی خود را بر تحقیقات دانشگاهی نهاده ایم. شرکت ما بر اساس تحقیقات مستمر از مراکز درمانی و با توجه به نیاز آنان، محصولات خود را طراحی می کند.

خلاقیت: برگ برنده

محصولات ما و ضمایم آنها در مقابل رطوبت و دما مقاوم بوده و توسط بخار و فشار (اتوکلاو) در کوتاه ترین زمان استریل می شوند. هندپیس های این شرکت قابل شارژ هستند.

اولین هستیم

ما نخستین تولید کننده هندپیس های جراحی در داخل کشور با کیفیت استاندارد هستیم. وابستگی کشور ما به هندپیس های وارداتی قطع شد.

تاریخچه شرکت

شرکت ایرانیان تجهیزسينا  با نام سابق ایران تجهیز سینا در سال 1375 تاسیس گردید و در سال 1386 با تغییر سیستم ساختاری خود حرکت نوینی را در جهت توسعه فنون بکارگیری از اره و دریلهای جراحی آغاز نمود و با شرکت در کلیه نمایشگاهها و کنگره های تخصصی پزشکی و با هماهنگی بعمل آمده با مدیریت اداره کل تجهیزات پزشکی و مراکز درمانی خصوصی کشور توانسته است گامی نو در جهت جایگزین نمودن اره و دریلهای قابل اتوکلاو ایرانی  با سیستم اره و دریلهای صنعتی و غیر مدیکال در صنعت پزشکی بردارد و با ارایه سرویسهای آموزشی ویژه جهت کار و نگهداری اره و دریلهای جراحی، تلاش در بالا بردن سطح کیفی درمانی کشور دارد. و این شرکت، ایرانیان تجهیز سینا، با دارا بودن کادر مجرب و کارآزموده و تجهیزات تخصصی مورد نیاز آماده ارایه خدمات پس از فروش و سرویسهای لازم به مراکز درمانی کشور میباشد.
image
image
image

اینک ما مفتخریم …

که تنها تولید کننده اره و دریل های جراحی در ایران هستیم و با دارا بودن 9 محصول (ارتوپدی – مغزی – قلبی) با بیش از 300 مرکز درمانی در داخل و خارج از کشور همکاری داریم. دارای پروانه بهره برداری به شماره 12760-06 از وزارت صنعت و معدن و تجارت وپروانه ساخت مستقل از اداره کل وزارت بهداشت به شماره های 664/63417 و664/63415 و دارای استاندارد مدیریت کیفیت ISO13485 از BRS امریکا هستیم و کلیه استاندارد های موجود ازدانشگاه امیرکبیرو اداره استاندارد کشور را گرفته ایم. و هم اکنون نیزدرحال دریافت گواهی دانش بنیان ازمعاونت علمی و فن آوری نهاد محترم ریاست جمهوری می باشیم.

تیم اصلی کار ما

آنچه تا کنون به آن دست یافته ایم، حاصل کوشش بی دریغ بیش از 75 نفر از پرسنل بی نظیر شرکت است که تحت نظارت تیم مدیریتی شرکت در حال انجام وظیفه هستند.
Avatar

دکتر سعید فتوحی

مدیر تولید
Avatar

مهندس محمد کیایی

کارشناس فروش

از نگاه آمار

دستاوردهای ما در شرکت ایرانیان تجهیز سینا
7

محصولات اصلی ما

75

تعداد همکاران مستقیم و غیرمستقیم

15

سال سابقه

نگاه ما فراملی است

همانطور که نخستین تولید کننده هندپیس های اره و دریل استاندارد در کشور بودیم، مسیرمان را تا رساندن نام کشور پرافتخارمان به عنوان یکی از بزرگ ترین صادرکننده های این ابزارها ادامه خواهیم داد.